html templates

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ БАТЬКАМ

квантові  ТЕХНІКИ НА ДОПОМОГУ РОДІТЕЛЯМ

  1. Цифровий Портрет дитини-
    Батьки хочуть щастя своїм дітям. Але іноді розуміння щастя батьками йде врозріз з тим, що необхідно дитині по-справжньому.За допомогою нашого фахівця, який володіє унікальними інструментамі, Ви отримаєте повну інформацію про Вашу дитину.Ми розкажемо Вам, якою є Ваша дитина насправді і в чому полягає її справжня індивідуальність. Просте розуміння її внутрішньої природи дозволить приймати правильні рішення у майбутньому, залишити хвілювання що до вібору професиї, спілкування та ін....Спробуйте зараз !
  2. МАМА МОЖЕ -
    Недільні  групові тематичні терапевтичні зустрічі, на яких ми пізнаємо себе,вирішуємо важливі питання, вчимося взаємодії з дітьми і підвищуємо якість життя за допомогою спектральних системних розстановок....Спробуйте зараз !
  3. Індівідуальні консультації Олени Ларко - керівника Простіру розвитка "Кот да Винчи", педагога- атмолога, розстановника , яка працює авторським методом Ірини Іщенко
    Ті умови, в яких кожен з нас зараз знаходиться - НЕ даність, а продукт власної свідомості. Ці умови можуть бути змінені, як тільки ми приймемо на себе повну відповідальність за те, що відбувається.   Усвідомлюємо, що всі обставини нашої життя-це власний (можливо неочевидний) вибір. Нас ніхто не змушує залишатися в колишніх умовах. нікто..Кроме нас самих ..  Спробуйте зараз !

Цифровий Портрет дитини

Ми живемо в часи індивідуалізації.

Коли приватне переважає над колективним. Коли індівіуальние особливості людини стають вирішальним фактором на життєвому шляху.

Чим далі, тим индивидуальнее стає медицина, наука. І мені дуже хочеться, щоб педагогіка теж стала індивідуальною для кожної конкретної дитини.
Про це і піде мова ....

Пропоную вам разом з нами вивчити саму незвичайну сучасну науку про призначення людини і застосувати її основи на практиці у своєму житті, подивившись, що ж станеться після цього. 

Дата народження кожної людини-це свого роду ID- КОД для входу в наше життя на планеті Земля.
У ньому відразу прописані всі внутрішні якості, які і стануть надалі нашою долею, вилившись в ряд вчинків. Тому, що нашу долю формує характер.
У долі кожної людини є той коридор долі, де він здоровий, щасливий, успішний і багатий.
ЦИФРОВИЙ ПОРТРЕТ дитини-це його особистий код з 64 якостей особистості, який ми допоможемо розшифрувати, знайдемо те, на що вже з дитинства варто пильно посмотреть.

Це швидкий спосіб зрозуміти, хто перед тобою і як з ним спілкуватися)

Наша батьківська задача-ВИЗНАЧИТИ ЗОНУ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ.І чим раніше ми будемо володіти цією інформацією, тим простіше і комфортніше нам стане жити поруч з нашими дітками.
Ми допоможемо вам в цьому. 

Аудіо-файл  або консультація, в якому детально роз'яснені базові коди і що з ними робити далі, щоб змалечку направити дитину у коридор найлучшій долі.
ЦИФРОВОЙ ПОРТРЕТ- ЦЕ ЗАВДАННЯ ВАШОЇ ДУШІ, пізнавши яку ви зрозумієте своє ПРИЗНАЧЕННЯ.
Знаючи свій ЦИФРОВИЙ ПОРТРЕТ, ви:
 підключаєтеся до своїх енергій,
 відчуваєте   Поток. Як наслідок підвищуються ваші вібрації, ви починаєте мінятися, змінюється ваше оточення, відкриваються нові можливості і перспективи.

Нумерологія допомагає доповнити картину про людину. І чим раніше ми будемо знати це все про наших діточок, тим щасливіше будуть вони і спокійніші ми,батьки.

Mobirise
Mobirise

Індівідуальні консультації
Олени Ларко

Педагог,арт-терапевт,атмолог-розстановник, працює за авторським методом Ірини Іщенко

Атмологія-знання суті

Цей підхід об'єднав в собі сучасну квантову фізику, астрофізику, математику, медицину, нейрофізіологію, ембріологію, генетику, психологію, філософію, духовні практики Сходу і Заходу, шаманізм, стародавні трактати про будову Всесвіту і існування людини.

Яки питання можна вирішувати за допомогою системних розстановок?


• Відновлення гармонійних стосунків у сім'ї: з батьками, дітьми, родичами
• Побудова гармонійних відносин з коханою людиною
• Набуття ресурсів мужності і жіночності
• Отримання ресурсів для зцілення і збереження здоров'я
• Відновлення грошового потоку і дозвіл самому собі мати великі гроші
• Пошук правильного рішення (наприклад, вибір місця навчання або роботи, місця проживання та ін.)
• Подолання складних психічних станів (депресія, залежно, що повторюються з покоління в покоління важкі долі)
• Розуміння «послань» яскравих або повторюваних сновидінь 

МАМА МОЖЕ
(наводимо лад у власному житті)

Я 10 років бачу різних мам: радісних, натхнених, втомлених, самотніх, роздратованих, які віддають всю себе сім'ї, ділових, активних, спокійних, домашніх, веселих ...
За 14 років материнства я сама прожила цю низку почуттів : радість, натхнення, втому, самотність, дратування, розчинення в сім'ї, своє діло, активність, спокій.
АЛЕ....щасливих мам я бачу тільки у годовасіков або двухліточок. Коли перша дитина ... Коли вдома все ок ..

Мій досвід каже,що МАМА МОЖЕ ДУЖЕ БАГАТО ЧОГО ДЛЯ СІМ Ї, АЛЕ ВОНА ДУЖЕ РІДКО ХОЧЕ ЧОГОСЬ ДЛЯ СЕБЕ.

Я , Олена Ларко, запрошую вас, дорогі матусі , на недільні терапевтичні зустрічі, на яких ми
наводимо лад у власному житті, пізнаємо себе, вчимося взаємодії з дітьми , підвищуємо якість життя , та крокуємо до СВОГО ЩАСТЯ за допомогою  Атмології, авторського метода Ірини Іщенко.

МАМА МОЖЕ

впізнавати себе, розуміти свою природу і жіночу суть.

МАМА МОЖЕ

Розуміти причини складнощів в партнерських, сімейних, дитячо-батьківських відносинах, відносинах з фінансами.

МАМА МОЖЕ

Чудово проводити час в ресурсному і безпечному місці, відновлювати свої сили, навчаючись і отримуючи нову інформацію

Mobirise

КОНТАКТНА ФОРМА

Будь ласка,заповніть форму на цікавий вам курс