how to create your own website for free

Курси  розвитку

Ми пропонуємо відвідати наші курси, які формують успішну ОСОБИСТІСТЬ дитини, наповнюють радістю Душу, допомагають здобути навички для життя і школи ..


Курсы 3+

Шахматы 3+

Заняття проводить кандидат в майстри спорту з шахів, неодноразова чемпіонка міста, області, України.
Чемпіонка Європи серед жінок 2009 р Стаж тренерської роботи - 8 років.
Виховала розрядників, чемпіонів області до 8, 10 років, а також призерів України.
Кращий, на нашу думку, дитячий тренер !


Mobirise является одним из самых простых инструментов разработки веб-сайтов, доступных сегодня. Это дает вам свободу развивать столько сайтов, сколько нравится, при том что это настольное приложение.

ГРУПА НЕПОВНОГО ДНЯ
З РЕДЖІО-ПІДХІДОМ 4+

Ми практикуємо провокаційну педагогіку вже 5 рік.
Це дає дитині радість навчання і натхнення від успіхів.
Процес навчання за допомогою провокаційної педагогіки дає можливість дітям "вийти в світ" щасливими і вільними.
Використовувані нами елементи сенсорної інтеграції та роблять пізнавальний процес максимально ефективним.Якщо ви мрієте про щасливу,ерудовану,розвинуту дитину- вам до нас!Школа понарошку 4+

 Ми допоможемо здобути навички основних математичних понять, познайомитися з літерами, веселитися і дізнатися багато цікавих фактів. Обов'язково проводимо досліди!
Проектна діяльність в цьому віці є провідною!


Курсы 6-8+

ТУРБОРАХУНОК 6+,8+

Курс з 20 занять за спеціальними тренажерами і зошитами, де ми дізнаємося секрети усного рахунку, працюємо з властивостями чисел, розвиваємо логічне мислення і просторову уяву.
По закінченню курсу діти безпомилково вважають в межах 100 (додавання, віднімання, множення, ділення), використовуючи властивості чисел, а не алгоритми розрахунку.
2 РІВЕНЬ. МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ.
Невміння множити часто є причиною половини помилок ДПА .Щоб дитина впевнено почувала себе на уроках математики, йому потрібно навчитися швидко і правильно рахувати.
Для цього і створений наш курс, який представляє собою систему вправ для розвитку навику швидкого рахунку і настільні математичні ігри, в які діти грають з задоволенням! 


Mobirise является одним из самых простых инструментов разработки веб-сайтов, доступных сегодня. Это дает вам свободу развивать стольайтов, сколько нравится, при том что это настольное приложение.

Творча майстерня 6+

 
Конструювання, малювання, дослідження і майстер-класи.
Під час роботи діти починають креативно мислити, мислити самостійно, творчо, вони не йдуть ніяким приклад, а роблять все самі, так як вони придумали.
Творчість допомагає дитині розвинути такі функції як пам'ять, моторика, увага, мислення, інтелект. У творчому процесі розвивається тяга до прекрасного.
Створюючи красиві речі за допомогою різних технік, на заняттях в "Творчої майстерні" діти зможуть розкрити себе і свій творчий потенціал розвинути почуття краси і гармонії, створюючи маленькі чудеса своїми руками.Cambridge English 7 +


Підготовка до міжнародних іспитів!
Кембриджська система іспитів для школярів, які вивчають англійську мову, є світовим лідером в області сертифікації з англійської мови.
Для більшості кандидатів сертифікат Cambridge English потрібен для того, щоб вступити до університету або коледжу, мати перспективу подальшого кар'єрного зростання, об'єктивно оцінити свої знання з англійської мови, мати більш високу мотивацію при вивченні англійської мови.
По всьому світу тисячі університетів, роботодавців і офіційних організацій довіряють результатам Кембриджських екзаменів.АНГЛІЙСЬКА 7+


Розмовні програми для дітей з 7-и років; Живе спілкування англійською мовою;


Mobirise является одним из самых простых инструментов разработки веб-сайтов, доступных сегодня. Это дает вам свободу развивать столько сайтов, сколько нравится, при том что это настольное приложение.

Швидкочитання 7+,10+


В наш час немає проблеми в недостатності інформації. Успішний той, хто може не загубитися в інформаційному просторі і зробити його корисним для себе. Одним з важливих навичок сучасного підлітка є вміння швидко і, головне, з користю переробити всю інформацію, що надходить з інтернету, мереж, електронних книг і статей.
      Уміння швидко, без втрати якості читання, прочитати необхідну книгу, підручник або статтю дозволить підростаючому поколінню бути більш ефективним, успішним, ніж раніше.
Сьогодні ви витратите час на вивчення технік швидкого читання, а завтра будете господарем свого зекономленого часу

Пишу гарно 8+

Курс корекції почерку для  школярів.
Ми працюємо за спеціальними каліграфічним прописами. Середня кількість занять в курсі 25 (тобто 3 місяці). Заняття по 60 або 90 хвилин. Нейрологическая розминка, заняття, диктант. За бажанням можна навик закріплювати в домашніх умовах. Почерк після закінчення курсу стає зрозумілим, зрозумілим і розбірливим. Виправляються дефекти.


Mobirise является одним из самых простых инструментов разработки веб-сайтов, доступных сегодня. Это дает вам свободу развивать столько сайтов, сколько нравится, при том что это настольное приложение.

Українська мова 8+

Українська мова: сучасно, доступно та ефективно:
• Підготовка до ДПА, ЗНО
• індивідуальні заняття
• заняття у міні-групах
Українська мова (загальний курс, підготовка до екзаменів та тестів)


Курсы 10+

Финансова грамотність 10+


Мета - допомогти батькам сформувати у дитини повноцінну картину світу фінансів, навчити правильно розпоряджатися грошима і підготувати його до самостійного дорослого життя.Математика.Фізика.Хімія