Курси  розвитку

Ми не вчимося, ми- розвиваємося!

website templates

Курси 4-6 років

Шахи 3+

Заняття проводить кандидат в майстри спорту з шахів,
                                                         неодноразова чемпіонка міста, області, України,
                                       Чемпіонка Європи серед жінок 2009 р
                                   Стаж тренерської роботи - 10 років.

Виховала розрядників, чемпіонів області до 8, 10 років, а також призерів України.

ГРУПА НЕПОВНОГО ДНЯ
З РЕДЖІО-ПІДХІДОМ 4+

Ми практикуємо провокаційну педагогіку вже 5 рік.Це дає радість навчання і натхнення від успіхів.
Процес навчання за допомогою провокаційної педагогіки дає можливість дітям "вийти в світ" щасливими і вільними.
Використовувані нами елементи сенсорної інтеграції та роблять пізнавальний процес максимально ефективним.
ЗАНІМАТИКА, ШВИДКОЧИТАННЯ, КАЛІГРАФІЯ, НАВКОЛИШНЕ СЕРЕДОВИЩЕ, ДИТЯЧА НАУКОВА ЛАБОРАТОРІЯ, РОЗВИТОК КРЕАТИВНОСТІ ТА ПАМЯТІ, ТВОРЧА СТУДІЯ ТА КРАПЛИНКИ МИСТЕЦТВА! ЦЕ ВСЕ МИ ВИВЧАЄМО НА ПРОТЯЗІ ТИЖНЯ

Школа понарошку 4+

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ . МИ ГРАЄМО ТА НАВЧАЄМОСЬ.
ДОСЛІДИ ТА ТВОРЧІСТЬ КОЖНОГО РАЗУ.
Проектна діяльність в цьому віці є провідною!


Курси 6-10

ВОРУШИ ЗВИВИНОЮ 6+,8+,10+

Курс з 20 занять за спеціальними тренажерами і зошитами, де ми дізнаємося секрети усного рахунку, розвиваємо обидві  півкулі головного мозку, працюємо з властивостями чисел, розвиваємо логічне мислення і просторову уяву.

По закінченню курсу діти безпомилково вважають в межах 100 (додавання, віднімання, множення, ділення), використовуючи властивості чисел, а не алгоритми розрахунку.

2 РІВЕНЬ. МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ.


Невміння множити часто є причиною половини помилок ДПА .Щоб дитина впевнено почувала себе на уроках математики, йому потрібно навчитися швидко і правильно рахувати.
Для цього і створений наш курс, який представляє собою систему вправ для розвитку навику швидкого рахунку і настільні математичні ігри, в які діти грають з задоволенням!

Творча майстерня 6+

Конструювання, малювання, дослідження і майстер-класи.
Під час роботи діти починають креативно мислити, мислити самостійно, творчо, вони не йдуть ніяким приклад, а роблять все самі, так як вони придумали.
Творчість допомагає дитині розвинути такі функції як пам'ять, моторика, увага, мислення, інтелект. У творчому процесі розвивається тяга до прекрасного.
Створюючи красиві речі за допомогою різних технік, на заняттях в "Творчої майстерні" діти зможуть розкрити себе і свій творчий потенціал розвинути почуття краси і гармонії, створюючи маленькі чудеса своїми руками.

Cambridge English 7 +

Підготовка до міжнародних іспитів!
Кембриджська система іспитів для школярів, які вивчають англійську мову, є світовим лідером в області сертифікації з англійської мови.
Для більшості кандидатів сертифікат Cambridge English потрібен для того, щоб вступити до університету або коледжу, мати перспективу подальшого кар'єрного зростання, об'єктивно оцінити свої знання з англійської мови, мати більш високу мотивацію при вивченні англійської мови.
По всьому світу тисячі університетів, роботодавців і офіційних організацій довіряють результатам Кембриджських екзаменів.

АНГЛІЙСЬКА 7+

Розмовні програми для дітей з 7-и років; Живе спілкування англійською мовою

Швидкочитання 7+,10+

В наш час немає проблеми в недостатності інформації. Успішний той, хто може не загубитися в інформаційному просторі і зробити його корисним для себе. Одним з важливих навичок сучасного підлітка є вміння швидко і, головне, з користю переробити всю інформацію, що надходить з інтернету, мереж, електронних книг і статей.
Уміння швидко, без втрати якості читання, прочитати необхідну книгу, підручник або статтю дозволить підростаючому поколінню бути більш ефективним, успішним, ніж раніше.
Сьогодні ви витратите час на вивчення технік швидкого читання, а завтра будете господарем свого зекономленого часу

Пишу гарно 8+

Курс корекції почерку для школярів.
Ми працюємо за спеціальними каліграфічним прописами. Середня кількість занять в курсі 25 (тобто 3 місяці). Заняття по 60 або 90 хвилин. Нейрологическая розминка, заняття, диктант. За бажанням можна навик закріплювати в домашніх умовах. Почерк після закінчення курсу стає зрозумілим, зрозумілим і розбірливим. Виправляються дефекти.


Українська мова 8+

Українська мова: сучасно, доступно та ефективно:
• Підготовка до ДПА, ЗНО
• індивідуальні заняття
• заняття у міні-групах
Українська мова (загальний курс, підготовка до екзаменів та тестів)


Курси 10+

ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ 10+

Мета - допомогти батькам сформувати у дитини повноцінну картину світу фінансів, навчити правильно розпоряджатися грошима і підготувати його до самостійного дорослого життя.

ШКОЛА ЮНИХ ПІДПРИЄМЦІВ
(10+)

ЦІЛИЙ РІК МИ НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ НАВИЧКАМ, ЯКІ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ ПІДЛІТКАМ У МАЙБУТНЬОМУ.
 1 РІК НАВЧАННЯ - НАВИЧКИ МАЙБУТНЬОГО ( ВИВЧАЄМО СВОЇ ЕМОЦІІ, МИСЛЕННЯ, ЦІЛІ ,ОРАТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО, ЄМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ, СТРАХИ,ЗВИЧКИ ТА ІН.)

2 РІК НАВЧАННЯ - ЖИТТЯ ЗА СВОЇМИ ПРАВИЛАМИ ( ЯК ПРОЯВИТИ СЕБЕ В СВІТІ, ЩО ТАКЕ ВДЯЧНІСТЬ, ЯК БУТИ СОБОЮ ТА НЕ ЗАБЛУКАТИ В ЛАБІРІНТАХ СПІЛКУВАННЯ)JETSTART 13+
РЕАКТИВНИЙ СТАРТ

Яку б спеціальність не вибрала б  ваша дитина: програмування, педагогіку; захотіла б  стати підприємцем або банкіром, необхідно, щоб вона почав мислити, як видатний програміст, педагог, підприємець або банкір.
Але формувати таке мислення треба починати вже зараз. Діти почнуть краще розуміти себе, краще спілкуватися з іншими, розуміти, як вчитися так, щоб це приносило їм задоволення і користь.
Світ змінюється.
Цей курс дозволить знайти своє місце в цьому мінливому світі.JETSTART junior 10+
КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ

Ці заняття  для тих, хто інвестує в майбутнє своїх дітей, адже креативне мислення в нашому світі-запорука успіху.
 
«Скільки дерев потрібно зрубати крестьяніну, щоб дров вистачило до самої весни? ».Це завдання з підручника аріфметики першого класу 1913 року випуска. Спробуйте дати її сьогоднішньому першокласнику ...Випадковість, що після революції подібні завдання поступово зникли з педагогичної практики? Час відкритих завдань знову прийшов!
... На  
зміну поколінь, який вміє працювати в заданих умовах, повинні прийти люди, здатні самостійно орієнтуватися і діяти в умовах, постійно мінливих ...ДОМАШНЕ НАВЧАННЯ 

1-11 КЛАС

МАТЕМАТИКА,ФІЗИКА,ХІМІЯ,БІОЛОГІЯ

© 2015-2020 Кот да Винчи